Polecamy

ZŁOTE MODRZEWIE POD SKAŁKĄ

Atrakcje w okolicy:

Kudowa Zdrój: Uzdrowisko, Kaplica Czaszek i Szlak Ginących Zawodów; Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego; Aquapark - 12 km

Polanica-Zdrój: Uzdrowisko z Parkiem Zdrojowym, Kolorową Fontanną, Teatrem Zdrojowym i pijalnią, letni tor saneczkowy - 12 km

Archiwum - Lato 2016

Duszniki-Zdrój Imprezy Lato 2016 

30-31 lipca - Tradycyjny odpust św. Anny w Zieleńcu. W trakcie dwóch dni wiele będzie zabaw, gier i atrakcji związanych także z zieleniecką historią. Wszystko wzbogacą oczywiście tradycyjne góralskie potrawy, których przez te dwa dni na pewno nie zabraknie.

31 lipca - Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Maratonie MTB im. Artura Filipiaka „Fisha”. Na trasach „mini” (29 km) i „mega” (59 km) ścigać się będzie kilkudziesięciu zawodników.

5-13 sierpnia - 71. Międzynarodowy Festiwal Chopinowski. W ciągu tygodnia do Dusznik-Zdroju zjadą najwybitniejsi pianiści z całego świata, dając koncerty, które na długo pozostaną częścią wspomnień mieszkańców Dusznik oraz wszystkich przyjezdnych, którzy będą mieli okazję wziąć udział w Festiwalu.

13-14 sierpnia - Uphill i minimaraton na nartorolkach - największa w Polsce impreza nartorolkowa. Już 13 sierpnia zawodnicy ścigać się będą na niezwykle wymagającej trasie prowadzącej od ul. Wojska Polskiego blisko Parku Zdrojowego do Zieleńca. 11 kilometrów i 350 metrów przewyższenia będzie z pewnością wyzwaniem dla wielu zawodników - trasa maratonu biegnie wyłącznie pod górę. 14 sierpnia odbędzie się także mini-maraton. Zawodnicy wystartują z Niemojowa i pokonają około 20 km. Trasa biegu zakończy się w Spalonej i prowadzić będzie po pnącej się drodze obfitującej w podbiegi i zjazdy.

Informacje na podstawie oficjalnej strony miasta Duszniki-Zdrój: http://duszniki.pl
Redakcja www.duszniki.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za zmiany

Wizyt: 445 652, Dziś: 25, Osób online: 3

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem