widgets Domki

checked Dowolne udogodnienie

Duszniki Zdrój - DOMKI w Dusznikach Zdrój (2)

Sprawdź ofertę domków w Dusznikach Zdrój. Domki letniskowe i całoroczne domki blisko uzdrowiska Duszniki Zdrój i kurortu narciarskiego Zieleniec.

Czy w okolicy Dusznik Zdrój znajdę przytulny górski domek?

Czy w okolicy Dusznik Zdrój znajdę przytulny górski domek?

Sprawdź ofertę ośrodków wczasowych i prywatnych kwater. Znajdź wymarzony domek w górach w okolicy  Dusznik Zdrój i Zieleńca. Domki Letniskowe, domki całoroczne, domki drewniane, domki apartamentowe czekają na ciebie w Górach Bystrzyckich. Blisko uzdrowiska Duszniki Zdrój i kurortu narciarskiego Zieleniec. Zwróć uwagę, że domki są w tym rejonie są często częścią większych kompleksów wypoczynkowych i oferują je Ośrodki Wczasowe. Jeśli nie znalazłeś wymarzonego domku w zakładce DOMKI, spróbuj poszukać w zakładce Ośrodki Wczasowe.

Góry Bystrzyckie i Orlickie w okolicy Dusznik Zdrój słyną z narciarskiego kurortu Zieleniec. Większość dostępnych domków jest więc całoroczna, bowiem boom turystyczny przypada tutaj na okres zimowy. 

Ze względu na dużą aktywność turystów zimą i bliskość kurortów narciarskich większość górskich domków w okolicy Dusznik Zdrój jest całoroczna i posiada ogrzewanie (część ogrzewana jest elektrycznie, część posiada kominki a jeszcze inne są ogrzewane klimatyzacją). Domki górskie w tym rejonie dostosowane są często do przyjmowania gości przez cały rok.

Duszniki to raj turystyki letniej i sportów zimowych. Ze względu na bliskość Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich i Orlickiach, a także sąsiedztwo dwóch kurortów Uzdrowiskowych: Polanica Zdrój i Kudowa Zdrój i kurortu narciarskiego Zielenie jest tu duży ruch latem i zimą. Szczególnie zimą należy rezerwacje robić z dużym wyprzedzeniem. W Ferie Zimowe, Boże Narodzenie i Sylwestra często brakuje wolnych miejsc noclegowych.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0