widgets Pensjonaty, Wille

checked Dowolne udogodnienie

Pensjonaty i wille w uzdrowisku Duszniki Zdrój. (3)

Pensjonaty i wille w centrum Dusznik Zdrój. Pensjonaty i wille w dzielnicy uzdrowiskowej Dusznik Zdrój. Pensjonaty i wille blisko kurortu narciarskiego Zieleniec.

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Duszniki Zdrój - pensjonaty i wille blisko kurortu narciarskiego Zieleniec.

Duszniki Zdrój - pensjonaty i wille blisko kurortu narciarskiego Zieleniec.

Pensjonaty i wille w uzdrowisku Duszniki Zdrój są prawdziwymi perełkami architektury. Stylowe, secesyjne lub w stylu art deco obiekty pensjonatów i willi, szczególnie w sąsiedztwie Parku Zdrojowego przykuwają uwagę i zachęcają do pobytu. Kurort narciarski Zieleniec, znajdujący się w sąsiedztwie Dusznik jest doskonałym powodem do wybrania noclegu w jednym z pensjonatów u podnóża gór. Poznaj pensjonaty i wille w Dusznikach Zdroju. Przepięknie położone w dolinie u podnóża Gór Bystrzyckich i Orlickich Duszniki są prawdziwym zagłębiem pięknych i stylowych pensjonatów i willi.

Najwięcej pensjonatów i Willi znajdziemy w części uzdrowiskowej miasta. Otoczenie Parku Zdrojowego, w którym możemy podziwiać Dworek Chopina bogate jest w stylowe secesyjne wille i pensjonaty w  stylu Art Deco.

Jadąc do Zieleńca z dzielnicy uzdrowiskowej do Zieleńca mamy 8 km. Z Centrum Miasta będzie to 9,7 km. 

Pensjonaty i Wille w Dusznikach zdroju są przyjazne pobytom rodzinnym. Wiele z nich posiada pokoje wieloosobowe oraz pokoje typu Studio. Niektóre z nich oferują pobyty tylko ze śniadaniem, ale w wielu znajdą Państwo pełne wyżywienie. Zachęcamy do kontaktu z wybranym obiektem poprzez wysłanie bezpośredniej wiadomości za pośrednictwem naszego portalu. 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0