widgets Ośrodki SPA

checked Dowolne udogodnienie

Ośrodki SPA w Dusznikach Zdrój - wypoczynek w uzdrowisku bez prowizji (2)

W Dusznikach Zdroju, czekają na Ciebie wyjątkowe ośrodki ze SPA oferujące bogatą gamę zabiegów i udogodnień. Są to zarówno Hotele jak i sanatoria mające dostęp do leczniczych wód. Zrelaksuj się, odpręż się i rezerwuj pobyt bez prowizji.

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Najczęstsze pytania dotyczące ośrodków SPA w Dusznikach Zdrój

Najczęstsze pytania dotyczące ośrodków SPA w Dusznikach Zdrój

Osobom pragnącym relaksu, odnowy biologicznej i podreperowania zdrowia Duszniki Zdrój mają wiele do zaoferowania. Sam fakt obecności w tej miejscowości uzdrowiska z ogromnymi tradycjami sprzyja pobytom osób zainteresowanych ośrodkami ze spa. Zarówno tutejsze hotele, pensjonaty jak i ośrodki wczasowe i sanatoria posiadają bardzo bogatą ofertę zabiegów leczniczych i zabiegów odnowy biologicznej.

Ofertę obiektów noclegowych w Dusznikach Zdroju należy podzielić na dwa warianty Pierwszy z nich to sanatoria i uzdrowisko. W tych obiektach będziemy mieć do dyspozycji zarówno zabiegi na ciało jak i zabiegi lecznicze oparte o wody zdrojowe i borowiny, takie jak kąpiele czy okłady. Dodatkowo w ich ofercie są gimnastyki lecznicze i zabiegi z użyciem prądów czy ultradźwięków. Drugi wariant to hotele oraz pensjonaty, w których oferta skłania się bardziej ku odnowie biologicznej i tu z kolei będziemy mieć w ofercie masaże, peelingi, kąpiele Floating, a także dostęp do basenu, łaźni parowej czy sauny.

Oczywiście, niemal wszystkie obiekty oferujące SPA w Dusznikach Zdrój posiadają w swojej ofercie pakiety pobytowe są to zarówno pobyty weekendowe jak i dłuższe pobyty czy turnusy lecznicze.

Duszniki Zdrój to miejscowość wyjątkowo romantyczna. Mamy tutaj piękne otoczenie gór,, Park Zdrojowy, plenerowe koncerty w muszli koncertowej, Zdrojowy Teatr im Fryderyka Chopina, w którym regularnie odbywają się koncerty, a także dużą piękną zabytkową bazę noclegową sprzyjającą romantycznym wypadom. Wiele ośrodków hoteli i pensjonatów oferuje pobyty dla par, w ramach których można skorzystać na przykład z masaży dla dwojga.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0