widgets Ośrodki rehabilitacyjne

checked Dowolne udogodnienie

Noclegi w Dusznikach Zdrój - Ośrodki Rehabilitacyjne dla Twojego Zdrowia (2)

W Dusznikach Zdroju czekają na Ciebie specjalistyczne ośrodki rehabilitacyjne i sanatoria oferujące wysokiej jakości noclegi oraz profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne. Zarezerwuj swój pobyt bez prowizji i zadbaj o swoje zdrowie.

Najczęstsze pytania dotyczące noclegów i pobytu w ośrodkach rehabilitacyjnych w Dusznikach Zdrój

Najczęstsze pytania dotyczące noclegów i pobytu w ośrodkach rehabilitacyjnych w Dusznikach Zdrój

Duszniki Zdrój to jedno z najstarszych polskich uzdrowisk specjalizujących się zarówno w rehabilitacji fizykalnej i jak i w odnowie biologicznej. Tutejsze sanatoria oferują wyjątkową ofertę zabiegów rehabilitacyjnych. Warto zwrócić uwagę na to iż w Dusznikach Zdrój uzdrowisko oferuje pobyty na NFZ, a także komercyjne pobyty indywidualne. Jeśli więc nie chcesz czekać na termin ze skierowania NFZ, możesz przyjechać tutaj komercyjnie ciesząc się zarówno opieką lekarską, jak i fachową opieką rehabilitantów i bogatą ofertą zabiegów rehabilitacyjnych.

W Dusznikach Zdrój możemy skorzystać zarówno z masaży leczniczych, gimnastyki indywidualnej, gimnastyki zbiorowej, kąpieli leczniczych, zabiegów na bazie pola magnetycznego, prądu zmiennych, ultradźwięków jak również z takich zajęć jak aqua aerobik.

Duszniki wyspecjalizowały się w leczeniu:

  • Chorób układu oddechowego
  • Schorzeń przewodu pokarmowego
  • Problemów ortopedyczno-urazowych
  • Chorób reumatologicznych
  • Osteoporozy
  • Chorób kardiologicznych i nadciśnienia
  • Chorób kobiecych

Tak, pobyty rehabilitacyjne w Dusznikach Zdrój to również okazja do podreperowania swojego zdrowia psychicznego. Możemy śmiało skorzystać z zajęć z arteterapii, pomocy psychologicznej, a także skorzystać z porad dietetyka Dodatkowo, oprócz zabiegów rehabilitacyjnych obiekty noclegowe w Dusznikach oferują zabiegi odnowy biologicznej.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0