Atrakcje w Dusznikach-Zdrój

(11)

Ośrodek Narciarski Zieleniec Zieleniec to znany, największy w Ziemi Kłodzkiej, ośrodek narciarski, jeden z większych w Sudetach. Jednocześnie Zieleniec to dzielnica Dusznik-Zdroju. Panują tutaj wy... więcej »

Zieleniec Ski Arena - trasy narciarskie dla każdego W Zieleńcu, od sezony 2014, można wybierać aż z 41 tras dla narciarzy. Zostały one podzielone ze względu na poziom trudności. Co ciekawe, w Ziel... więcej »

Duszniki Zdrój Kolorowa Fontanna W dusznickim Parku Zdrojowym zlokalizowano 4 fontanny. Ale jedna z nich jest wyjątkową atrakcją. Jej wyjątkowość można podziwiać po zmroku, podczas pok... więcej »

Park Zdrojowy

Kudowa Zdrój Kudowa Zdrój to pierwsze w Niemczech (1870 r.), formalnie uznane uzdrowisko kardiologiczne. Położone jest ono w Kotlinie Kłodzkiej i jest jednym z najstarszych uzdrowisk... więcej »

Polanica-Zdrój Polanica-Zdrój to uzdrowiskowe miasto na Dolnym Śląsku. Historia miasta sięga XVI stulecia jednakże przełomowy w historii uzdrowiska był rok 1828 - kiedy kupił je kłod... więcej »

Wambierzyce Wambierzyce to mała wioska na Dolnym Śląsku położona w Kotlinie Kłodzkiej. I nie byłoby w niej nic nadzwyczajnego, gdyby nie XVIII wiek. Wtedy to w miejsce XIII-wiecznej drewnianej kap... więcej »

Kłodzko Kłodzko to główne miasto historycznej Ziemi Kłodzkiej, rozciągające się nad Nysą Kłodzką. To miasto, gmina i siedziba powiatu w województwie dolnośląskim. Pierwsze wzmianki o... więcej »

Droga Stu Zakrętów Droga Stu Zakrętów (nazywana także Szosa Stu Zakrętów), to niebywale malownicza szosa (fragment drogi wojewódzkiej 387) łącząca miejscowości Kotliny... więcej »

Karkonosze Karkonosze, jak przekazują wszystkie encyklopedie i przewodniki turystyczne, to najwyższa część jednego z dwóch głównych pasm górskich w naszym kraju - Sudetó... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00