widgets Z wyżywieniem

checked Dowolne udogodnienie

Noclegi z Wyżywieniem w Dusznikach Zdrój (4)

W Dusznikach Zdroju czekają na Ciebie wygodne noclegi z wyżywieniem, zapewniające pełen komfort i satysfakcję podczas pobytu w urokliwym otoczeniu Sudetów Środkowych.

Najczęstsze pytania dotyczące noclegów z wyżywieniem w Dusznikach Zdrój

Najczęstsze pytania dotyczące noclegów z wyżywieniem w Dusznikach Zdrój

Duszniki Zdrój to miejscowość Uzdrowiskowa słynąca zarówno z bazy noclegowej oferującej pobyty z wyżywieniem jak również z dostępności wielu lokali gastronomicznych. Obiekty noclegowe w Dusznikach Zdrój w większości oferują śniadania.  Ośrodki wczasowe, pensjonaty, hotele, sanatoria dodatkowo oferują wyżywienie całodzienne. W przypadku prywatnych kwater, pokoi, apartamentów, domków musimy jednak o wyżywienie dopytać właścicieli obiektu W tym celu proponujemy skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się przy wpisie każdego z obiektów.

Sprawdzając ofertę obiektów noclegowych w Dusznikach Warto zwrócić uwagę na skróty używane  w cennikach. Co oznacza BB, HB, FB, AI, OV, ZPR? BB to „bed and breakfast” jest to oferta zawierająca wyłącznie nocleg ze śniadaniem. HB to skrót angielskiego wyrażenia „half board”, w takiej ofercie otrzymamy śniadanie oraz drugi posiłek - najczęściej będzie to obiad lub obiadokolacja. FB to skrót od „full board”, przy takiej ofercie otrzymamy zarówno śniadanie jak i obiad oraz kolację. AI to skrót od „all-inclusive”.W tym wariancie otrzymujemy śniadanie, obiad, kolację a także napoje alkoholowe i przekąski bez limitu. OV to „overnight”. Jeśli w cenniku trafili państwo na taki skrót oznacza to, że będzie to pobyt bez jakiegokolwiek wyżywienia. Natomiast skrót ZPR oznacza że na posiłki musimy stawiać się w określonym czasie i wydawane są one według ścisłego harmonogramu. W przypadku Dusznik Zdrój zupełnie inną sytuację będziemy mieli w hotelu, a zupełnie inną sytuację w sanatorium.

Tak, niektóre ośrodki wczasowe i pensjonaty, ale przede wszystkim sanatoria oferują żywienie specjalistyczne w oparciu o standaryzowane diety lecznicze. Przed przyjazdem do danego obiektu noclegowego zawsze warto zadzwonić i poinformować o posiadanych alergiach pokarmowych lub specjalnych dietach leczniczych zapisanych przez lekarza. Jeśli z własnego wyboru jesteśmy na diecie bezglutenowej wegetariańskiej albo wegańskiej, warto również zapytać czy dany obiekt noclegowy oferuje posiłki i produkty niezbędne do przestrzegania takiej diety. Nie jest to bowiem w Polsce jeszcze normą.

Różne warianty standardowych posiłków nie są specjalizacją wszystkich obiektów noclegowych. Zawsze warto przed przyjazdem porozmawiać z recepcją lub kierownikiem danego obiektu telefonicznie. W tym celu mogą państwo przy wpisie danego obiektu noclegowego kliknąć w ikonę słuchawki telefonicznej lub napisać wiadomość z formularza kontaktowego, który daje możliwość bezpośredniej korespondencji z obiektem. 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0