widgets Tanie Kwatery

checked Dowolne udogodnienie

Tanie kwatery w Dusznikach Zdrój i w Zieleńcu. Bezpośrednio u gospodarzy. (3)

Tanie kwatery w Dusznikach Zdrój i w Zieleńcu. Znajdź idealną prywatną kwaterę w niskiej cenie. Już od 60 zł, bez prowizji, bezpośrednio u gospodarzy.

Duszniki Zdrój  - znajdź tanie kwatery w górach.

Duszniki Zdrój - znajdź tanie kwatery w górach.

Duszniki Zdrój i sąsiedni Zieleniec są miejscowościami obfitującymi w tanie kwatery, głównie w prywatnych domach i kameralnych Pensjonatach. Często są to obiekty, w których nie zrobimy rezerwacji przez portale prowizyjne. To wpływa na wysokość ceny, bowiem prowizja takich portali nie jest w nią wliczona. Dzięki temu możemy liczyć na atrakcyjne budżetowe oferty. Jeśli szukasz oferty, która nie zrujnuje Twojego portfela? Sprawdź na portalu duszniki.com.pl

Zarówno w Dusznikach Zdrój jak i w Zieleńcu najtańsze kwatery znajdziemy w stylowych prywatnych domach, willach i pensjonatach, a także w strażnicy. Większość znajduje się poza ścisłym centrum miejscowości.

Większość tanich kwater znajdziemy na obrzeżach miasta Duszniki Zdrój oraz przy trasie na Zieleniec. W części uzdrowiskowej jest ich stosunkowo najmniej. 

Ceny w tanich kwaterach zaczynają się od 60-80 zł za osobę. Średnia cena W Dusznikach Zdrój i Zieleńcu oscyluje wokół kwoty 160-180 zł za dwie osoby. 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0