widgets Pokoje

checked Dowolne udogodnienie

Duszniki Zdrój - POKOJE w uzdrowisku Duszniki Zdrój (13)

Duszniki Zdrój - przedstawiamy ofertę obiektów noclegowych oferujących pokoje w Dusznikach Zdroju, w Zieleńcu oraz pokoje w dzielnicy uzdrowiskowej Dusznik Zdroju.

Najczęstsze pytania dotyczące wynajmu pokoi w Dusznikach Zdroju

Najczęstsze pytania dotyczące wynajmu pokoi w Dusznikach Zdroju

Duszniki Zdrój położone są w dolinie i podzielone są na strefę Miejską i Uzdrowiskową. W strefie Miejskiej dominują Kamienice, prywatne domy i kilka bloków, natomiast w strefie Uzdrowiskowej mamy wybór pomiędzy prywatnymi kwaterami, pensjonatami, willami, hotelami i pawilonami uzdrowiska Duszniki Zdrój. Zdecydowanie więcej pokoi z niezależnym wejściem znajdziemy w prywatnych domach i apartamentach w części miejskiej. W części zdrojowej będą to pokoje hotelowe lub w Pensjonatach, willach i ośrodkach wczasowych

Duszniki Zdrój oferują pokoje w obiektach o bardzo zróżnicowanych kategoriach. Znajdziemy tu zarówno pokoje w Pensjonatach i Willach, jak i w Hotelach, Ośrodkach Wczasowych, Sanatoriach i prywatne kwatery czy Apartamenty w centrum miasta. W związku z tym ceny wahają się od 70 zł za osobę do 280 zł za pokój dwuosobowy w Pensjonacie i Hotelu. W przypadku pobytów w Sanatoriach ceny wahają się od 

  • pokój 2 osobowy od 278 zł /1946 zł tydzień
  • pokój 1 osobowy od 319 zł /2233 zł tydzień w wysokim sezonie
  • pokój 2 osobowy od 210 zł /1470 zł tydzień
  • pokój 1 osobowy od 230 zł /1610 zł tydzień poza sezonem

Duszniki Zdrój dzięki bardzo bogatej ofercie obiektów noclegowych oferują zarówno pokoje jednoosobowe w atrakcyjnych cenach jak również dzięki dużej bazie ośrodków wczasowych pokoje wieloosobowe skierowane do grup zorganizowanych. Te ostatnie często dostępne są z pełnym wyżywieniem.

Większość ofert na wynajem pokoi w Dusznikach Zdrój znajdziemy wśród Pensjonatów, w prywatnych domach oraz willach i ośrodkach wczasowych. 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0