Opis

Gościniec SABA znajduje się w samym centrum Zieleńca. Goście mają do swojej dyspozycji aneks kuchenny, jak również mogą odpocząć korzystając z przestronnego ogrodu, tarasu oraz zestawu wypoczynkowego. Możliwe są również wieczory przy kominku lub przy grillu, a pociechy mogą pobawić się na placu zabaw.

W zimie Zieleniec, to raj dla narciarzy. Spod domu można dojechać na nartach do najdłuższego, krzesełkowego wyciągu narciarskiego, jak również do 27 innych wyciągów i 3 kolei. Natomiast latem jest miejscem spokojnego wypoczynku w bliskości z naturą. Przechodzi tędy szlak do Rezerwatu "Torfowiska pod Zieleńcem". Zieleniec jest unikalną miejscowością czerpiącą wodę z naturalnych zasobów źródeł górskich.

Bezpłatny monitorowany parking koło domu. W zimie na wyjazd z naszego parkingu potrzebne są łańcuchy na koła. Obowiązek jazdy na łańcuchach w ekstremalnych warunkach już od zjazdu z drogi nr 8 na drodze dojazdowej do Zieleńca.

Cennik

  • święta i okres sylwestrowy cena 145zł/osobodzień
  • ferie zimowe pobyt tygodniowy: nocleg+śniadanie+obiadokolacja 125 zł/os.; .
  • FREE SKY: nocleg+karnet+śniadanie+obiadokolacja=promocja =125 zł (min5 noclegów=4 dniowy karnet) obowiązuje od początku sezonu narciarskiego do 21 grudnia i od 11marca do końca sezonu narciarskiego
  • Opłata klimatyczna 3,50 zł za osobodzień (grupy szkolne, inwalidzi i przewodnicy grup nie ponoszą tej opłaty) wliczona jest w cenie.
  • Ceny letnie: 40.- PLN + opłata klimatyczna.
  • Dzieci do 10 lat 10% zniżki (+3 lat).

Wyślij zapytanie

Gościniec SABA
Gościniec SABA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu duszniki.com.pl

748 660 426 727 922 244
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00